معرفی تولیدکنندگان

سیچم ؛ شرکت تولید محصولات آبزیان و آکواریوم Seachem

سیچم Seachem
3.5/5 - (2 امتیاز)

سیچم ( Seachem ) از مشهور ترین برندهای تولید محصولات آکواریوم می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه این کمپانی به یک شرکت بین المللی تبدیل شده است.

فلسفه کمپانی سیچم چیست؟

فلسفه سیچم این است که کسانی که از روی علاقه آکواریوم تهیه می کنند و باهوش هستند، بهترین مشتری ها خواهند بود. بازتاب این فلسفه در آموزش مستمر و پشتیبانی محصولات به صورت علمی و عملی توسط شرکت سیچـم، قابل مشاهده است. در حالی که سیـچم به سرعت رشد کرده و به یک شرکت ملی و بین المللی تبدیل شده است، مانند یک شرکت کوچک به راحتی در دسترس و پاسخگوی مشتریان می باشد.

طی بیش از سه دهه، سـیچم همواره شرکتی بوده که بر علم صحیح تکیه کرده است. تجربه ی این کمپانی در کار آکواریوم به کمک کارکنان تحصیل کرده که در علم شیمی و بیولوژی متخصص هستند، پشت پرده ی محصولاتی است که شما از سیـچم خریداری می کنید.

سـیچم یکی از محدود کمپانی های مستقل و خصوصی در بخش مراقبت از حیوانات خانگی است و صاحبان آن کسانی هستند که خود علاقمند به مراقبت از حیوانات خانگی می باشند. تمامی کارکنان این شرکت کسانی هستند که در منزل و محل کار خود آکواریوم دارند و از آن ها مراقبت می کنند.

سیچم Seachem

سیچم Seachem

فعالیت کمپانی سیچم با علاقه ی موسس آن آغاز شد

علت آغاز به کار سیچم در ابتدا نیز علاقه ی موسس آن، دکتر لئو مورین، به آکواریوم بود و متوجه شده بود که صاحبان آکواریوم ها برای کدام مشکلات خود در جست و جوی راه حل هستند. این مورد منجر به تولید اولین محصول سیچم شد : کوپراپلکس (که امروزه به عنوان کوپرامین شناخته می شود). پس از گذشت بیش از 30 سال، سیچم همچنان مشکلات قدیمی را به شیوه هایی جدید برطرف می کند.

سیچم بیش از 35 سال است که کار خود را آغاز کرده و امروزه در بیش از 60 کشور در سراسر جهان محصولات خود را به فروش می رساند.

کمپانی سیچم

کمپانی سیچم

نوآوری در محصولات seachem

نوآوری به معنای حل کردن مشکلات قدیمی به شیوه ای جدید است. شرکت سیچم به راحتی ایده های قدیمی را تغییر نمی دهد و ایده هایی که نیاز به تغییر اصول فیزیکی و شیمیایی اساسی دارند را پیشنهاد نمی کند. بلکه راه حل های مبتکرانه ای را ارائه می دهد که بهتر بتواند با سایر محصولات رقابت کند و به دلیل کارایی بهتر و غلظت بالاتر، نیازمند پرداخت هزینه ی کمتر توسط مشتری باشد.

محصولات سیچم همواره بر پایه ی اصول علمی صحیح تولید می شوند. این محصولات امروزه طیف کاملی از نیازهای آکواریوم ها را در آب شیرین، آب شور، تپه مرجانی، حوضچه ها و نیز محصولات پرندگان را پوشش می دهد. این محصولات شامل بافرها، بهبود دهنده ها، مدیاهای فیلتر، داروها و کیت های آزمایش هستند.

خط تولید ژوراسی پت شامل غذاها، مکمل های غذایی و محصولات لازم برای نگهداری و کنترل انگل ها است. اکثر محصولات سیچم کاملا منحصر به فرد  و خاص هستند.

سیچم Seachem ، آکوا ویترو AquaVitro

سیچم Seachem ، آکوا ویترو AquaVitro

آکوا ویترو خط ویژه ی کمپانی سیچم

با خط تولید ویژه ی این کمپانی به نام آکوا ویترو ، هدف سیچم برای ایجاد خط تولیدی که بتواند سریعا از تکنولوژی ها و اطلاعات جدید استفاده کند، محقق شد، هدفی که نمی توانست به خوبی با خط تولید ابتدایی سیچـم همخوانی داشته باشد.

سیچم محصولات مورد نیاز برای نگهداری از مرجان ها و گیاهان آکواریومی را بدون هرگونه کم و کاستی و با دقت فراوان در خط تولید ویژه ی خود، به گونه ای تنظیم کرده است که با اضافه کردن بهبود دهنده ها و فیلتر ها، کیفیت این محصولات به بالاتر از سطح استاندارد تعریف شده برای سیچـم برسد.

این شرکت تعهد داده است که به محصولات خود نظارت داشته باشد و کیفیت آن ها را دائما بررسی کند.

آکوا ویترو AquaVitro

آکوا ویترو AquaVitro

همین حالا خرید کنید :

صفحه ی فروشگاه

با کلیک روی دکمه ی فروشگاه می توانید به صفحه ی هوشمند فروش محصولات وب سایت پت زیپ وارد شده و با استفاده از ابزار های جستجوی حرفه ای ، محصول مورد نظر خود را بیابید.

لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=11175

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =