معرفی تولیدکنندگان

ista ؛ شرکت تولید محصولات آبزیان و آکواریوم ایستا

کمپانی تولید محصولات آکواریوم ایستا
4/5 - (3 امتیاز)

ایستا ( ista ) یکی از بهترین برندهای کشور تایوان در جهان است و خود را پیشرو در صنعت محصولات آکواریومی می داند. پیشبرد محصولات آکواریومی ماموریت ایستا است.

مشخصات کمپانی Tzong Yang

کمپانی Tzong Yang که تولید کننده محصولات آکواریومی است، در تایوان قرار دارد. بیش از 20 سال است که این کمپانی هدایت برند ایستا ( ista ) و چند برند بین المللی دیگر را بر عهده دارد. محصولات این کمپانی شامل رنج وسیعی از محصولات آب شیرین، و به صورت خاص، آکواریوم گیاهی است.

شرکت تولید محصولات آکواریومی ایستا

شرکت تولید محصولات آکواریومی ایستا

تجربه ی 20 ساله در زمینه ی محصولات آکواریومی و ماهیان ، باعث شده که این کمپانی از نیازهای مشتری ها آگاه باشد و بر اساس این آگاهی، محصولاتی را تولید کند که منحصر به فرد و حرفه ای بوده و مناسب بازار خرید هستند.

بسته بندی محصولات در کمپانی ایستا ista

بسته بندی محصولات در کمپانی ایستا ista

نوآوری و تضمین کیفیت محصولات، افتخار ایسـتا است و به همین دلیل است که همکاران تجاری این کمپانی در کشورهای محتلف همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود هستند.

در سپتامبر 2013، Tzong Yang به صورت رسمی برند ایسـتا را به امید یافتن توزیع کننده های مناسب در شهرهای مختلف چین و نیز ارائه ی طیف گسترده و کاملی از محصولات مورد نیاز، راه اندازی کرد.

ایستا یکی از شناخته شده ترین برندهای کشور تایوان در جهان است و خود را پیشرو در صنعت محصولات آکواریومی می داند. پیشبرد محصولات آکواریومی همیشه هدف و ماموریت ایسـتا بوده است. ایستا در سال 2015، برنده ی مسابقات IIAC با جایزه ی 20500 دلاری بوده است.

کمپانی محصولات آکواریومی ایستا ista

کمپانی محصولات آکواریومی ایستا ista

ایستا ؛ محصولات با کیفیت آکواریوم گیاهی

ایستا ( ista ) برند تایوانی متعهد و متمرکز بر تولید محصولات آکواریومی ایستا با کارایی و کیفیت بالا است. در بخش آکواریوم گیاهی، تولیدات ایسـتا با کارایی بالا تولید شده و با استفاده از این محصولات می توان به آکواریومی سرسبز دست یافت.

تولید کنندگان آن بر کیفیت محصولات تولیدی خود در بازار نظارت دارند و به دنبال جلب رضایت مشتریان هستند. نه تنها کارایی محصولات ایسـتا بسیار چشمگیر است بلکه ظاهر محصولاتشان نیز به شما کمک می کند تا آکواریومی شبیه به طبیعت داشته باشید.

همین حالا خرید کنید :

صفحه ی فروشگاه

با کلیک روی دکمه ی فروشگاه می توانید به صفحه ی هوشمند فروش محصولات وب سایت پت زیپ وارد شده و با استفاده از ابزار های جستجوی حرفه ای ، محصول مورد نظر خود را بیابید.

لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=9547

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *