معرفی تولیدکنندگان

بیفار ؛ شرکت تولید کننده محصولات حیوانات خانگی Beaphar

بیفار ؛ شرکت تولید کننده محصولات حیوانات خانگی Beaphar
5/5 - (1 امتیاز)

بیفار یکی از معتبرترین شرکت های تولیدات محصولات حیوانات خانگی است که با شعار کیفیت بالا و قیمت پایین در بیش از 86 کشور در جهان محصولات خود را عرضه می کند.

کمپانی بیفار که در هلند تاسیس شد، در بسیاری از کشورها از جمله ایران محصولات خود را ارائه می دهد و طرفداران بسیار زیادی دارد. محبوبیت این شـرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات آن و قیمت مناسب تولیداتش است. شرکت بیفار ( Bephar ) معتقد است که حیوانات خانگی از جمله اعضای خانواده هستند و صاحبان آن ها باید به دارو و مراقبت های بهداشتی با کیفیت و ارزان قیمت دسترسی داشته باشند.

بیفار Beaphar

بیفار Beaphar

تاریخچه شرکت بیفار ؛ تولید کننده محصولات حیوانات خانگی

شـرکت بیفار در سال 1942 توسط آقای برنارد ای تاسیس شد. او برای اداره ی کمپانی خود از اعضای خانواده اش کمک گرفت و این شـرکت را به یک شرکت خانوادگی تبدیل کرد. در ابتدا، آن ها شکلات و محصولات مشابه آن را تولید می کردند اما پس از گذشت مدت زمانی به دلیل این که پدر بزرگ این خانواده به حیوانات خانگی علاقه ی بسیار شدیدی داشت، به تولید محصولات سگ و گربه پرداختند.

برنارد ای ( Bernard Aa ) ؛ موسس شرکت بیفار Beaphar

برنارد ای ( Bernard Aa ) ؛ موسس شرکت بیفار Beaphar

این کمپانی دارای چهار ارزش است که برای تمامی کارکنان آن مقدس هستند. این ارزش ها عبارتند از : خانواده، دسترسی، کیفیت، قیمت مناسب.

بیفار اعتقاد دارد که حیوانات خانگی از جمله اعضای خانواده هستند و باید مانند سایرین به دارو و محصولات بهداشتی با کیفیت و قیمت مناسب، دسترسی داشته باشند. این 4 ارزش جوهر این شرکت هستند.

تیم تحقیق و توسعه شرکت بیفار Beaphar در سال 1974

تیم تحقیق و توسعه شرکت بیفار Beaphar در سال 1974

در سال 1950 بیفار رشد چشمگیری داشت و در سال 1970 به اوج خود رسید. اولین محصولات دارویی و دامپزشکی این شـرکت زیر نظر دکتر هنک ای تولید شد.

شعار شرکت بیفار ؛ پت ها ارزش بهترین ها را دارند

این جمله فلسفه ی شـرکت بیفار را به وجود آورده است. بنیان گذار این شرکت به دلیل علاقه ی شدید به حیوانات خانگی، کلیه ی کارکنان خود را از افرادی که حیوانات خانگی دارند، انتخاب نموده است.

کلیه ی افرادی که در این شـرکت مشغول به کار هستند، به دلیل علاقه ای که به پت ها دارند، خواستار بهترین کیفیت برای آن ها می باشند. متخصصان خبره ی این زمینه، در بیفار مشغول به کار هستند و با تحقیقات پی در پی و علمی که دارند، بهترین محصولات را تولید می کنند.

پت ها از جمله اعضای خانواده هستند.

پت ها از جمله اعضای خانواده هستند.

محصولات این شرکت که امروزه تعداد بسیار بالایی هم دارند، به دلیل افزایش طول عمر حیوان و همچنین افزایش شادابی و سلامتی، تحت کنترل شدید کیفی هستند.

فعالیت های شرکت Beaphar

امروزه این کمپانی در بیش از 86 کشور دنیا محصولات خود را ارائه می دهد. تولیدات این کمپانی در آغاز با ویتامین های سگ و گربه شروع شد و رفته رفته توسعه پیدا کرد. در حال حاضر بیفار با بیش از 70 سال سابقه، حدود 800 محصول کاملا تخصصی و حرفه ای برای حیوانات خانگی از جمله سگ، گربه، پرندگان، جوندگان و خزندگان تولید می کند.

42 متخصص در این کمپانی، ناظر تولید محصولات هستند و با تحقیقات پی در پی، بهترین کیفیت را به بازار ارائه می دهند. کیفیت بالای این محصولات باعث توزیع آن ها در کل جهان شده است.

در این نقشه، کشورهایی که با رنگ سفید مشخص شده اند، محصولات بیفار را عرضه می کنند.

در این نقشه، کشورهایی که با رنگ سفید مشخص شده اند، محصولات بیفار را عرضه می کنند.

لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=22607

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =