معرفی تولیدکنندگان

دکتر کلودرز ؛ شرکت تولید کننده محصولات سگ و گربه Dr.Clauder’s

دکتر کلودرز ؛ شرکت تولید کننده محصولات سگ و گربه Dr.Clauder's
3.7/5 - (3 امتیاز)

دکتر کلودرز یک کمپانی معتبر تولید کننده محصولات و غذای حیوانات خانگی است که در سال 1957 توسط هاینز کلودر در هامبورگ آلمان تاسیس شد.آن چه در گذشته به عنوان یک کارخانه تولید غذای سگ و گربه شناخته می شد، امروزه یک کمپانی بسیار گسترده و مدرن بین المللی است که در سراسر جهان شهرت پیدا کرده است. این شرکت در 65 کشور جهان فعالیت می کند و محبوبیت خاصی میان مردم دارد.

محصولات دکتر کلودرز Dr.Clouders's

محصولات دکتر کلودرز Dr.Clouders’s

توضیحاتی در مورد کمپانی

موسس شرکت دکتر کلودرز عاشق حیوانات است، به همین دلیل در صدد تولید بهترین محصولات، برای آن ها می باشد. تمامی افرادی که در این کمپانی فعالیت می کنند، حیوان خانگی دارند. این کمپانی با شعار ” تولید مسئولانه ی غذا برای حیوانات ” فعالیت می کند که می توان گفت این جمله تنها یک شعار نیست بلکه رویکرد این شرکت را نشان می دهد.

 

دکتر کلودرز عاشق حیوانات است.

دکتر کلودرز عاشق حیوانات است.

علاقه ی فراوان افرادی که در شرکت فعالیت می کنند، سبب شده است که در برابر تولیدات خود، مسئولانه عمل کنند. تیم حرفه ای Dr.Clauder’s از طریق کمک های مالی و حمایت از پناهگاه های حیوانات، صداقت خود را ثابت کرده است.

تنوع محصولات Dr.Clauder’s

این شرکت به منظور پاسخ گویی بهینه به نیازهای چهارپایان، تا به حال حدودا 400 محصول تولید کرده است که هر کدام در ویژگی های خاصی، با یک دیگر تفاوت دارند. محصولات مختلف این کمپانی از تولیدات ویژه برای تقویت سیستم ایمنی تا محصولات بهبود کیفیت پوست و مو، غذاهای مخصوص تقویت مفاصل و … گسترده است و طیف بسیار وسیعی را شامل می شود.

دامنه ی محصولات Dr Clouders تنها غذای خشک و غذای مرطوب نیست، بلکه شامل میان وعده ها، مکمل، تشویقی و … است که همگی عاری از هر گونه مواد افزودنی شیمیایی هستند. بدین ترتیب، این شرکت همواره با عشق فراوان، محصولاتی با کیفیت عالی به منظور بهبود وضعیت زندگی حیوانات، تولید می کند.

محصولات دکتر کلودرز با تنوع بسیار بالا تولید می شوند.

محصولات دکتر کلودرز با تنوع بسیار بالا تولید می شوند.

به دلیل تنوع بسیار زیاد محصولات و غذای دکتر کلودرز ، شرکت دکتر کلودرز وبینارهای توضیح محصول و همچنین پاسخ گویی آنلاین در مورد سوالات مشتریان، برقرار کرده است. توضیحات کاملی که این کمپانی برای محصولاتش ارائه می دهد، انتخاب را آسان می کند.

تحقیق و توسعه در کمپانی دکتر کلودرز

محصولات Dr Clouders ، بر طبق آخرین دستاورد های روز دنیا و تحقیقات عملی انجام شده، پردازش می شوند. تیم حرفه ای و کارآمد بخش تحقیق و توسعه، تضمین می کند که کیفیت محصولات و فرمول سازی آن ها، همواره عالی و به روز باشد. این کمپانی همیشه مطابق استاندارهای IFS Food (استانداردی در بخش مواد غذایی که طبق دستورالعمل های اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است) که بسیار سخت گیرانه طراحی شده است، محصولات خود را تولید می کند.

 

Dr.Clouder's

Dr.Clouder’s

در ساخت محصولات Dr Clouders از مواد اولیه درجه یک استفاده می شود و صاحبان حیوانات خانگی، به راحتی می توانند در خصوص منشا و مبدا تولیدات این کمپانی، تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهند.

تاریخچه شرکت Dr.Clauder’s

  • دکتر کلودرز در سال 1957 توسط Heinz Clauder در هامبورگ آلمان تاسیس شد.
  • در سال 1984 بخش IPH توسط Alwin Hübers تاسیس شد.
  • در سال 1998 گروه IPH و Dr.Clauder ادغام شدند.
  • در سال 2006 مدیریت شعبه های مختلف تعیین شدند.
  • در سال 2007 نام تجاری Dr.Clauder’s پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت و به Hamminkeln انتقال پیدا کرد.
  • از 2010 تمامی محصولات تولید شده با نام دکتر کلودرز عرضه شدند.
  • در سال 2011 اولین گواهینامه مطابق با استاندارد بین المللی IFS صادر شد.
  • در سال 2014 یک ساختار تجاری مشخص برای تقویت برند، ایجاد شد.
  • در سال 2015 آکادمی آموزشی معرفی شد.
  • در سال 2018 شعار ” تغذیه مسولانه حیوانات خانگی ” اجرا شد.

 

کمپانی دکتر کلودرز

کمپانی دکتر کلودرز

سنت دیرینه دکتـر کلودرز ؛ نیازهای فردی حیوانات باید در نظر گرفته شود

این شرکت معتقد است نباید نسبت به نیازهای فردی حیوانات خانگی بی تفاوت بود. به همین دلیل این کمپانی دارای تیمی گسترده در تحقیق در خصوص نیازهای حیوانات است تا بتواند با تولیدات گسترده خود در این مسئولیت خطیر پیروز شود. این کمپانی تنها به دنبال سود نیست بلکه هدف اصلی آن، ارتقا کیفیت زندگی حیوانات است.

غذای دکتر کلودرز

غذای دکتر کلودرز

این کمپانی خود را یک خانواده بزرگ می داند که روز به روز گسترده تر شده و توانمند تر از قبل عمل می کند. دکتر کلودرز پذیرای انتقاد و پیشنهادات شما است و رابطه ی بسیار خوبی با مشتریان خود بر قرار می کند. تمامی پرسنل این کمپانی در هر کجای دنیا که باشند، عاشق حیوانات هستند و برای بالا بردن سلامت آن ها، شبانه روز تلاش می کنند.

لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=26350

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =