معرفی تولیدکنندگان

رویال کنین ؛ شرکت تولید کننده محصولات سگ و گربه ROYAL CANIN

رویال کنین ؛ شرکت تولید کننده محصولات سگ و گربه ROYAL CANIN

رویال کنین معتبرترین کمپانی تولید محصولات سگ و گربه در جهان است که طرفداران بیشماری در دنیا دارد. علت محبوبیت این برند، کیفیت بالای محصولات آن است.

کمپانی رویال کنین ، امروزه معتبر ترین شرکت تولید محصولات سگ و گربه است که تولیداتی با کیفیت بسیار بالا دارد و به سراسر جهان عرضه می کند. این کمپانی همچنین در مورد فرمولاسیون مواد غذایی و نیازهای غذایی سگ و گربه به طور کاملا حرفه ای تحقیق می کند.

کمپانی رویال کنین توسط یک دامپزشک فرانسوی، پس از آنکه موفق شد تعدادی از بیماری های پوستی حیوانات خانگی را با استفاده از رژیم غذایی بر پایه غلات که آن ها را در پارکینگ منزل خود تولید کرده بود درمان کند، تاسیس شد. پس از وارد کردن اکسترودر مورد نیاز برای تولید غذا از کشور آمریکا، این کمپانی به اولین کمپانی تولید کننده ی غذای حیوانات خانگی در فرانسه تبدیل شد.

هدف اولیه رویال کنین ، تولید غذا برای پرورش دهندگان حیوانات بود و با افزایش پیوسته ی تولید، به تدریج محصولات آن به سراسر اروپا صادر شد. این کمپانی بعدها توسط گروه آمریکایی مریخ خریداری شده و اداره می گردد. امروزه این شرکت بهترین و با کیفیت ترین غذای سگ و غذای گربه را در دنیا تولید می کند.

تاریخچه کمپانی رویال کنین ؛ محبوب ترین تولید کننده محصولات سگ و گربه

این کمپانی توسط جراح و دامپزشک فرانسوی به نام جین کاتاری در سال 1968 تاسیس شد. او درمانگاهی در روستایی در منطقه ی گارد فرانسه داشت و متوجه شد که تعداد زیادی از حیوانات خانگی اهالی آن جا مشکلات سلامتی به خصوص مشکلات پوست و مو داشتند.

تاسیس شرکت رویال کنین در سال 1968

تاسیس شرکت رویال کنین در سال 1968

او متوجه شد که این مشکلات بر اثر تغذیه ی نامناسب به وجود آمده اند. کاتاری دستورالعملی برای تولید غذا بر پایه غلات تهیه و این غذاها را در آونی که در پارکینگ منزل خود داشت، تولید کرد.

این رژیم غذایی به طرز موفقیت آمیزی توانست مشکلات آن حیوانات را درمان کند، بنابراین در سال 1968، کاتاری کمپانی غذای رویال کنین را ثبت کرد. وی درمانگاه خود را تعطیل کرد تا بتواند بر تولید و پخش غذاها تمرکز کند.

یک اکسترودر را از آمریکا وارد کرد و رویال کنین به اولین تولید کننده ی غذای خشک در فرانسه و اولین کمپانی اروپایی که از اکسترودر استفاده می کرد تبدیل شد. بازار هدف ابتدا پرورش دهندگان ژرمن شپرد بودند و این کمپانی از تبلیغات تلویزیونی استفاده می کرد.

در سال 2004، رویال کنین تاییدیه غذای حیوانات را از آمریکا و کانادا دریافت کرد. در سال 2008، بیش از 80% از فروش رویال کنین در خارج از فرانسه بوده و در حدود چهار هزار و پانصد محصول را به سراسر جهان صادر کرد.


بیشتر بخوانید :

تشخیص اصالت محصولات رویال کنین – Royal Canin اصل را چطور تشخیص دهیم؟

 


بررسی کیفیت محصولات شرکت ROYAL CANIN

رویال کنین محصولات خود را بر پایه ی تحقیقات علمی تولید می کند. محصولات بر روی 80 گربه و 250 سگ تست می شوند. دکتر دنیل کلوچ اولین دانشمندی بود که در کمپانی فرانسوی مشغول به کار شد. غذای سگ و غذای گربه این شرکت بی نظیر است.

یکی از بیمارهای سگ ها که مورد بررسی قرار گرفت، بیماری های مربوط به استخوان بود. تحقیقات نشان داد که بسیاری از بیماری های مربوط به استخوان در سگ ها می تواند ناشی از رژیم غذایی باشد، بنابراین رژیم های غذایی مختلفی برای درمان آن مورد مطالعه قرار گرفت.

در این راستا در سال 1980، رویال کنین غذایی با نام AGR مخصوص توله سگ های نژادهای بزرگ تولید کرد. همزمان به به تولید غذایی برای گربه ها که بتواند نیازهای غذایی آن ها را برطرف کند نیز توجه داشت.

تحقیقات این کمپانی متمرکز بر تولید غذای سگ و گربه متناسب با نژاد حیوانات، نیازهای سلامتی آنها، سن و میزان تحرکشان است. هنری لاگورد رییس هیئت مدیره ی کمپانی در دهه ی 1990 بود و نیروی محرکه ی اجرای سه سیاست اصلی در کمپانی بود: فیزیولوژی و بیولوژی حیوانات باید مورد مطالعه قرار گیرد تا پایه ی علمی کمپانی فراتر رود.

بررسی کیفیت محصولات کمپانی رویال کنین

بررسی کیفیت محصولات کمپانی رویال کنین

تمامی تولیدات باید حاوی نیازهای غذایی اصلی حیوانات باشند در حدی که هیچ دامپزشک و یا دانشگاهی قادر به رد کردن محصولات رویای کنین نباشد و در آخر، حیوانات و نیازهای غذایی آنها باید با دانش و احترام به تفاوت آن ها با انسان ها برطرف شود. اساس کمپانی بر دانش و احترام است.

 

گروه دامپزشکی و فروش کمپانی رویال

در سال 1994، هنری لاگورد تاکید داشت که کمپانی باید تخصصی باشد و لغت “سنتی” را از نام کمپانی حذف کرده و لغت “تخصصی” را جایگزین آن نمود. تیم هایی از دامپزشکان کار آزموده برای کمک به کمپانی در شناخت نژادهای مختلف و سایر زمینه های تخصصی استخدام شدند.

کمپانی تعریف جدیدی برای کارکنان بخش فروش خود در نظر گرفت و آنها را از میان کسانی که از قبل به حیوانات گوشتخوار علاقمند بودند انتخاب کرده و نام متخصصین فن آوری را به آن ها اختصاص داد، برخی از آن ها داور نمایش ها بودند و برخی به دلیل مهارت های پرورش حیوانات، شهرت بین المللی کسب کرده بودند.

محصولات شرکت رویال کنین

محصولات شرکت رویال کنین

کتاب ها و مجلات منتشر شده رویال کنین

با همکاری دانشگاهیان، این کمپانی دایره المعارفی در مورد نژادهای سگ و گربه تولید و منتشر کرد که به 15 زبان ترجمه شده است. همچنین کتابهایی در مورد نژادها و مواد غذایی مورد نیاز آن ها با همکاری جراحان دامپزشکی و پرورش دهندگان حیوانات منتشر کرده است.

نمونه ای از مجله ی منتشر شده توسط شرکت رویال کنین

نمونه ای از مجله ی منتشر شده توسط شرکت رویال کنین

رویال کنین همچنین فصلنامه ای با عنوان تمرکز به یازده زبان مختلف با همکاری بیش از هفتاد هزار دامپزشک درسراسر دنیا منتشر کرده است که امروزه نام آن به “مجله ی دامپزشکی تمرکز” تغییر یافته است.

 

کارخانه های کمپانی ROYAL CANIN

دفتر مرکزی کمپانی رویال کنین در ایمارگوس در جنوب فرانسه قرار دارد و علاوه بر آن دارای 12 مرکز تولیدی در سراسر جهان است که در شمال فرانسه، آفریقای جنوبی، برزیل و آرژانتین قرار دارند. کارخانه ای که در میسوری آمریکا قرار دارد فقط غذای خشک تولید می کند.

در سال 2004 تولیدی آن در روسیه افتتاح شد. مدرن ترین تولیدی این کمپانی در سال 2006 در لهستان افتتاح گردید و کارخانه ی انگلیس که در سال 2007 آغاز به کار کرد.

در سال 2008 با بودجه ی 73 میلیون دلاری، تولیدی آن در کانادا آغاز به کار کرد و در سال بعد شعبه ی دیگری در چین افتتاح شد. در سال 2016 دومین شعبه در آمریکا، در سال 2017 شعبه ای در لبنان و آخرین تولیدی در سال 2017 در کره جنوبی آغاز به کار کردند.

نمایندگی شرکت رویال کنین در کانادا

نمایندگی شرکت رویال کنین در کانادا

 

رویال کنین محصولات مختلفی از جمله غذای سگ و غذای گربه تولید می کند. غذاهای این شرکت از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار هستند که توسط وب سایت پت زیپ برای خرید، موجود می باشند. وب سایت پت زیپ کلیه ی محصولات این کمپانی از جمله انواع غذای خشک سگ، انواع غذای خشک گربه، انواع غذای پوچ گربه و … را پشتیبانی می کند.

محصولات رویال را همین حالا در پت زیپ سفارش دهید :

غذای سگ حمایت از پوست رویال کنین – Royal Canin Skin Support

۹۹۰,۰۰۰ تومان

پوچ توله سگ نژاد متوسط رویال کنین – Medium Puppy Wet

۶۵,۰۰۰ تومان

پوچ سگ نژاد متوسط رویال کنین – Medium Adult Wet

۶۵,۰۰۰ تومان

پوچ گربه یورینری اس او رویال کنین – Royal Canin Urinary S/O Wet

۴۸,۰۰۰ تومان

غذای تقویت مفاصل گربه موبیلیتی رویال کنین – Royal Canin Mobility

۹۵۰,۰۰۰ تومان

غذای گربه دیابتیک رویال کنین – Royal Canin Diabetic

۸۳۰,۰۰۰ تومان

کنسرو استارتر مادر و توله سگ رویال کنین – Royal Canin Starter Mousse

۱۱۰,۰۰۰ تومان

غذای گربه پروتئین اگزیجنت رویال کنین – Royal Canin Protein Exigent

۸۵۰,۰۰۰ تومان

غذای گربه کاهش وزن رویال کنین – Royal Canin Satiety Weight

۸۵۰,۰۰۰ تومان

غذای گربه فایبر ریسپانس رویال کنین – Royal Canin Fiber Response

۹۵۰,۰۰۰ تومان

پوچ مکسی پاپی رویال کنین – Royal Canin Maxi Puppy Pouches

۶۸,۰۰۰ تومان

پوچ مکسی ادالت رویال کنین – Royal Canin Maxi Adult Pouches

۶۸,۰۰۰ تومان

12 thoughts on “رویال کنین ؛ شرکت تولید کننده محصولات سگ و گربه ROYAL CANIN

 1. محمد دولتی گفت:

  چقد جالب بود
  شرکتش چقد پیشرفتس

  1. سبحان گفت:

   خيلي عالي و كامل بود، محصولاتشون بي نظيره، كيفيت بالاي محصولاتش بهترين تبليغه👌🏻

 2. پردیس گفت:

  جالب بود ممنون

 3. Hesam nazari گفت:

  من چند وقتی میشه که با محصولات این شرکت آشنا شدم. واقعا عالیه کارشون کاملا تخصصی عمل میکنن

  1. بهنام امانی گفت:

   Like👍👍

 4. کامران نوابی گفت:

  واقعا عالی کار میکنن این شرکت من که سالهاست ازش خرید میکنم و بی نهایت راضیم

 5. وحید گفت:

  اشکالش اینه که گربه ی من از این غذا می خوره و به جز این غذا چیز دیگه ای نمی خوره. الان هم که هم کمیاب شده و هم گران

 6. پرستو تاجی گفت:

  با سلام … اینکه غذای رویال با توجه به نوسانات نرخ ارز به دوبرابر قیمت قبل افزایش پیدا کرده یه مسئله ست ولی اینکه یه سری از غذاهای رویال مثل pure feline پوست ومو و وایتالیتی ش چرا وارد نمیشه جای سواله؟!!!!! این دو محصول رویال بی نظیرن ولی کمه و یا اصلا وارد نمیشه چرا ؟ خواهش می کنم نسبت به ارسال و تحویل به نمایندگان رسمی رویال با حجم بالایی ترتیب اثر داده بشه ..متشکرم

 7. پردیس گفت:

  محصولاتی که در ایران عرضه میشه در کدام کشور تولید میشه؟؟؟

  1. دکتر مهر گفت:

   مواد داخل بسته ها در فرانسه تولید می شه و در ترکیه و یا روسیه بسته بندی می شه

 8. پانته ا گفت:

  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد شما غذاى سگهاى pomeranian هم داريد؟ اگر بله قيمتش را ميفرماييد؟

  1. دکتر مهر گفت:

   سلام برای غذای مناسب برای پامرانین موجود هستش.لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بدید 09108290600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *