معرفی تولیدکنندگان

غذای هیلز از معرفی تا لیست قیمت خوراک سگ و گربه

5/5 - (5 امتیاز)

غذای هیلز ، برند آمریکایی تولید کننده خوراک حیوانات خانگی می باشد. کیفیت این محصولات ممتاز بوده و جزو با کیفیت ترین های بازار هستند.

برای معرفی کمپانی صاحب نام هیلز آمریکا ، قسمت هایی از مقالات وبسایت رسمی این شرکت را ترجمه کرده ایم که با احترام خدمت شما دوست داران حیوانات خانگی عرضه می کنیم.

تاریخچه تاسیس کمپانی هیلز

در اواخر دهه 1930، موریس فرانک، مرد جوان نابینا، به همراه سگ راهنمای خود، بادی، در حال گردش در ایالت های آمریکا بود و سگ‌های موسسه Seeing Eye (قدیمی ترین مدرسه آموزش سگ های راهنما در آمریکا) را تبلیغ می‌کرد. با این حال سگ او که از نژاد ژرمن شپرد بود از نارسایی کلیه رنج می برد و آقای فرانک از دکتر مارک موریس کمک خواست.

دکتر موریس معتقد بود بیماری بادی نتیجه تغذیه نامناسب است، بنابراین او به همراه همسرش، لوئیز موریس، در آشپزخانه غذای جدیدی برای حیوانات خانگی تهیه کردند. این موضوع شروع کار کمپانی را رقم زد.

دکتر موریس

غذای هیلز از تولید تا کیفیت سنجی

غذای حیوانات خانگی هیلز مطابق با مشخصات مواد مغذی و دستورالعمل های تولید انجمن جهانی دامپزشکی حیوانات کوچک (WSAVA) و انجمن کنترل خوراک آمریکا (AAFCO) بوده و گاها از آن استاندارد ها فراتر می روند.

کارکنان کمپانی متشکل از متخصصان تغذیه در مقطع دکترا، دانشمندان مواد غذایی، متخصصان طعم‌دهنده‌ها و دامپزشکان هستند که با رویکردی تجربه محور کارشان را دنبال می کنند.

این تیم گسترده از متخصصان در رشته های مختلف به شرکت این امکان را داده اند که به طور مداوم از نوآوری های علمی در تغذیه حیوانات خانگی رو نمایی کنند.

غذاهای حیوانات خانگی هیلز در مرکز جهانی تغذیه حیوانات خانگی مورد آزمایش قرار می گیرند و باید گفت که کیفیت بالای آنها شبیه هیچ برند دیگری نیست. بیش از 200 دانشمند و بیش از 900 سگ و گربه وقت خود را برای اطمینان از اینکه هر محصول هیلز تغذیه بهینه را ارائه خواهد کرد اختصاص می دهند. دامپزشکان و والدین حیوانات خانگی می توانند مطمئن باشند که هر محصول برای حمایت از نیازهای تغذیه ای حیوان خانگی شما، با توجه به سن، اندازه و وضعیت سلامتی آنها ساخته شده است.

کمپانی هیلز معتقد است مراقبت با کیفیت از حیوانات خانگی شامل تغذیه، مراقبت های بهداشتی دامپزشکی، ورزش روزانه و عشق زیاد می باشد. همه حیوانات خانگی در Hill’s Pet Nutrition با چنین شرایطی زندگی می کنند.

کمپانی فقط از روش‌های دلسوزانه و غیرتهاجمی لازم برای توسعه فناوری تغذیه استفاده می‌کند تا سگ‌ها و گربه‌ها در سراسر جهان زندگی طولانی و سالمی داشته باشند.

شرکت Hills مواد تشکیل دهنده را از تامین کنندگانی می پذیرید که امکانات آنها با استانداردهای کیفیت دقیقا مطابقت دارد و توسط Hill’s تایید شده است.

نه تنها هر یک از مواد تشکیل دهنده برای اطمینان از ایمنی آن بررسی می شود، بلکه مشخصات مواد تشکیل دهنده هر محصول برای تعیین مواد مغذی ضروری تجزیه و تحلیل می شود تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما فرمول دقیق مورد نیاز خود را دریافت می کند.

کمپانی ممیزی سالانه سیستم های کیفیت را برای تمام تاسیسات تولیدی انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که استانداردهای بالایی را که حیوان خانگی شما سزاوار آن هستند، برآورده کرده است.

علاوه بر این، تمام محصولات نهایی قبل از عرضه به صورت فیزیکی بازرسی و از نظر مواد مغذی کلیدی آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما از یک کیفیت ثابت در هر بسته بندی مصرف می کند.

شامل خوراک خشک

لیست قیمت محصولات هیلز

برای بازدید از همه محصولات هیلز روی دکمه ``نمایش محصولات بیشتر`` کلیک کنید
لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=42142

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =