آب شور

کمپانی برایت ول Brightwell Aquatics را بیشتر بشناسیم

4.7/5 - (3 امتیاز)

کمپانی آمریکایی برایت ول Brightwell Aquatics در ایالت آلاباما آمریکا واقع شده است.شاید بهتر باشد برای آشنایی بیشتر با این کمپانی خوش نام آمریکایی ، توضیحاتی را  از زبان بخش تبلیغات و پشتیبانی فروش برایت ول بخوانیم.

هدف تولیدات آبی برایت ول شامل ایجاد بالاترین کیفیت، تولید محصولات منطبق بر علم و دانش روز و سرویس دهی به مشتری برای انواع محصولات مراقبتی آکواریوم­ها، و انجام این تعهدات با پیشرفت مستمر و با روش­های نوآورانه است. این اهداف ممکن است بلند پروازانه به نظر برسند اما زمان زیاد و تلاش­های چشم­گیری صرف دستیابی به این اهداف شده است. تعهد برایت ول به شما: تضمین کیفیت و اصول اخلاقی است.

 • تمامی تولیدات این کمپانی بر اساس آخرین اطلاعات فروموله شده و تولید شده­اند. هدف از فرمولاسیون عموما دستیابی به بالاترین خلوص مواد در ترکیبات است که باعث ایجاد بالاترین کارایی در آکواریوم می­شود. برایت ول همه­ ی دانش و اطلاعات در مورد آب شور را به کار گرفته تا محصولاتی بر پایه علم تولید کند. این محصولات تولید شده اند تا دقیقا همان کاری که باید انجام شود را انجام دهند. حتی کوچکترین جزییات در مورد نحوه تولید و فرمولاسیون هم تاثیر به سزایی بر موجودات آکواریوم دارد. به همین دلیل برایت ول تمامی جزییات فرمولاسیون­ها را در نظر می­گیرد و اطمینان حاصل می­کند که محصولات بر سیستم آکواریوم و محیط زیست تاثیر مثبتی داشته باشد.
 • برایت ول مجموع ه­ای از سیستم­ها را مورد توجه قرار می­دهد که در آن به تمامی موجودات غذا رسانی شود و مدیریت شیمیایی تمامی سطوح آب انجام شود، این کار با استفاده از سیستم­های مبتنی بر روش ساده ­ی بیلینگ (Bailing) تا سیستم­های پیچیده­ ی مدیریتی با مواد مغذی بسیار کم انجام می­شود.
 • تمامی محصولات برایت ول در کمپانی آلاباما (آمریکا) تولید می­شوند. این کمپانی کاملا خصوصی است و براساس قوانین سفت و سخت آمریکایی کار می­کند. 98% از مواد مورد استفاده و نیز بسته ­بندی­ها در داخل آمریکا تولید می­شوند.
 • به استثنای چند مورد خاص، تمامی مواد مورد استفاده در محصولات آبی برایت ول بیش از 99.9% خالص هستند (اکثر آن­ها بیش از 99.9% خلوص دارند). دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا برای محصولات آبی است و تاییدیه USP دارویی و تاییدیه ACS برای مواد شیمیایی را دارد.
 • این کمپانی تک تک موادی که به کمپانی وارد می­شوند را آزمایش می­کند تا اطمینان حاصل کند که فاقد فسفات، نیترات و مس باشند. موادی از این آزمایشات سربلند خارج نشوند برگشت می­خورند و جایگزین می­شوند.
 • آب استفاده شده در محصولات مایع در چند مرحله فیلتر شده، اسمز معکوس شده و در سیستم خالص سازی دیونیزه شده است، بنابراین محتوای هر بطری از محصولات بسیار نزدیک به چیزی است که روی برچسب آن­ها نوشته شده است.
 • با یک استثنا (عنصر ردیابی)، برایت ول هرگز در تولید محصول خود از مواد چنگاله استفاده نکرده و نخواهد کرد. چرا که اکثر عناصر چنگاله از مواد آلی تشکیل شده است و استفاده از عناصر بزرگ (مثل کلسیم)، به نظر برایت ول باید محدود به عناصری شود که به میزان کم در آکواریوم مورد نیازند. عناصر بزرگ و غیر محافظه کارانه، مواد آلی قابل توجهی را به آکواریوم می­رسانند که به سرعت می­تواند کیفیت آب را کاهش دهد.
 • تمامی محصولات برایت ول با استفاده از تجهیزاتی که برای استفاده در تولید و پردازش غذای انسان مناسب هستند، تولید و بسته بندی می­شوند. تاسیسات تولید این کمپانی از فولاد ضد زنگ ئ پلاستیک با چگالی بالا تولد شده اند. تاسیسات همیشه تمیز نگه داشته می­شوند و سخت تلاش می­کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه محصولات با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید شده و از کمپانی خارج شوند.
 • محصولات مایع آکواریومی برایت ول که هدف آن­ها افزایش عناصر خاص است (مثل کلسیم، منیزیوم، پتاسیم، استرانتیوم، ید، آهن و …)، به شکلی تولید شده اند که بر غلظت­هایی از آن­ها که توسط شرکت­های رقیب تولید شده اند؛ غلبه کنند. هر کسی که علاقمند باشد می­تواند میزان ماده تولید توسط محصولات برایت ول را در هر گالن آب آکواریوم با محصولات شرکت­های رقیب مقایسه کند. با توجه به اینکه محصولات برایت ول قیمت رقابتی دارند، با پول کمتر می­تواند نتیجه­ی بهتری به دست آورید.
 • همه­ی محصولات برایت­ول از چندین کنترل کیفیت عبور می­کنند. در ابتدا، اواسط و انتهای فرآیند تولید و پس از پایان بسته بندی هر محصول چندین نمونه از آن­ها گرفته می شود و در شرایط آب و هوایی مشخص به مدت 3 سال پس از تولید نگهداری می­شوند تا آزمایش شوند. اگر مصرف کنندگان با محصولات به مشکل بر بخورند از ان­ها خواسته می­شود تا باقی­مانده محصول خود را برای مقایسه با نمونه­ها برای کمپانی بفرستند.
 • لیست ترکیبات آزمایش شده و تضمین شده روی برچسب محصولات درج می­شوند. در صورت امکان، لیست مواد اولیه استفاده شده نیز درج می­شود، اما از ذکر جرییات فرمولاسیون که جزو مراحل تجاری است و راز کمپاتی هستند (که می­خواهند از رقبا پنهان کنند) خودداری می­شود.
 • دستورالعمل ها و بررسی های روی برچسب هر محصول، نشان می­دهند که چگونه از محصول استفاده کنید که بالانس شیمیایی آب حفظ شود. این اطلاعات شامل تهیه غلظت پایه (فقط برای محصولات پودری)، افزایش غلظت یون هدف در زمان اضافه کردن 1 گرم یا میلی لیتر محلول پایه به 1 گالن آب، نحوه تعیین نرخ تخلیه و اطلاعات پایه در مورد اهمیت ایجاد غلظت صحیح از یون هدف یا ماده هدف در آکواریوم است. پیشینه فنی روی برچسب نیز جنبه­های مهم استفاده از محصول را به صورت کامل تر توضیح می­دهد.
 • این کمپانی هرگز محصولات گمراه کننده و گول زننده تولید نکرده و نخواهد کرد.
 • همیشه حداقل 1000 گالن از ظرفیت آکواریومی برای آزمایش محصولات و نگهداری آن­ها استفاده می­شود.

Brightwell

هیچ حیله ای در کار نیست. هرگز از فرمولاسیون­های قدیمی استفاده نمی­شود. نتایج به دست آمده حاصل تعهد به برتر بودن است که در همه­ی جنبه­های فرمولاسیون محصولات برایت ول و مدیریت آن دیده می­شود. به یاد دارید که در گذشته و پیش از تجاری شده جهانی، کسب و کارها عالی و یک پارچه بودند؟ برایت ول نیز اینگونه است. این شرکت توسط دانشمندانی اداره می­شود که تنها یک هدف دارند: تولد بهترین محصولات برای اینکه صاحبان آکواریوم­ها بتوانند بهترین آکواریوم­ها را داشته باشند، چه 1 گالن خریداری کنند و چه 1 میلیون گالن، که دستیابی به این هدف بهترین موفقیت است.

زمانی که شما آماده اید تا شیمی آکواریوم خود را با استفاده از محصولاتی که به صورت علمی تولید شده اند به بهترین حالت ممکن برسانید، سیسمتی وجود دارد که بسیاری از سازمان­های برجسته و آکواریوم داران حرفه­ای، موسسات تحقیقاتی خصوصی و دولتی در بیش از 90 کشور آن را تایید می­کنند، و آن سیستم برایت ول است.

تعهد مستمر برایت ول به حفظ کیفیت و سرویس دهی عالی و پایبندی به اصول اخلاقی مدیریت تجاری، چیزی است که در پس زمینه تمامی محصولات برایت ول قرار گرفته و آن­ها را به انتخابی جذاب برای آکواریوم دارانی که از سردرگمی خسته شده اند تبدیل می­کند. اگر برای تغییر آماده هستید محصولات آبی برایت ول را امتحان کنید. این محصولات نتیجه علم و زمان هستند.

لینک کوتاه : https://petzip.ir/?p=6019

1 دیدگاه در “کمپانی برایت ول Brightwell Aquatics را بیشتر بشناسیم

 1. مازیار گفت:

  عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =